Porta Doors - dveře pro každý interiér

Tomáš Staša Vám představuje katalog výrobků PORTA DOORS – interiérové dveře a zárubně, který Vás uvede do světa nejnovějších stylů, vzorů a technologie výroby interiérových a vchodových dveří. Jsme přesvědčeni, že si z naší bohaté nabídky vyberete řešení dle Vašich představ. Všechny modely interiérových dveří PORTA DOORS reprezentují nejvyšší kvalitu provedení včetně bezproblémového užívání. Naše široká nabídka interiérových dveří Porta dovolí každému zákazníkovi si vybrat model dveřního křídla s ohledem na vzor a také na cenu. Nabízíme dveřní křídla s lakovou, laminátovou úpravou v široké paletě barev, v provedení fólie Portadecor, Portadur a Portacortex, ale také dveřní křídla s rámovou konstrukcí s povrchem v přírodní dýze. Vyvzorováno mnoho dveří přímo na prodejně Otrokovice.

cenik-dvere-porta-doors-pdf.png, 10kB katalog-dvere-porta-doors.png, 11kB katalog-dvere-porta-doors-pdf.png, 11kB

porta-dvere-banner.png, 286kB

DESIGN

Intarsie

Intarsie

Intarsie jsou ozdobné chromové barvy, které jsou doplňkem ke dveřím a dávají jim výjimečný vzhled. Dokonale se hodí do moderních a minimalistických interiérů.

Příslušenství

Příslušenství

Kliky a závěsy jsou příslušenství dveří. Přizpůsobujeme je dle individuálních požadavků, v závislosti od toho, zda se nám více líbí stříbrná nebo zlatá barva, matná nebo lesklá verze. K závěsům můžeme zvolit kliku stejné barvy nebo vsadit na originalitu a zvolit černou nebo bílou verzi.

Frézování

Frézování

Jsou to speciální drážky v ploše dveří, vyrobeny frézou s diamantovým ostřím, která zaručuje preciznost a estetiku provedení. Dovoluje to přizpůsobit dveře k účelu dané místnosti např. koupelny (symbol sprchy), kanceláře nebo personalizovat dětský pokoj (dveře s vyfrézovaným superhrdinou).

Design

Design

Pečujeme o to, aby naše kolekce byly ve shodě s aktuálními trendy. Naše oddělení výzkumu a vývoje, podporováno Team Designem hledá inspirace na veletrzích v Itálii nebo v Německu. Díky tomu po mnoha měsících práce vznikají nadčasové kolekce.

Portaperfect 3D

Portaperfect 3D

Patří do skupiny odolných fólií, které svou strukturou, současně ve vzhledu jak v doteku, připomínají přírodní dřevo. Barvy, ve kterých je fólie PortaPerfect dostupná jsou shodné s aktuálními interiérovými trendy.

Netypická řešení

Netypická řešení

Naši specialisté od netypických řešení jsou schopni pro Vás připravit dveře na přání (netypický rozměr, barva nebo speciální drážka). Je to spojeno s delší čekací dobou a o něco většími náklady, ale dveře, které k Vám nakonec přijedou budou opravdu výjimečné.

TRVANLIVOST

Tvrzená skleněná tabule

Tvrzená skleněná tabule

Tvrzená skleněná tabule je mnohonásobně silnější než je obyčejná, velmi odolná vůči úderům a teplotním změnám. V případě rozbití, tvrzená skleněná tabule praská, rozpadne se na malé kousky s tupými okraji. Tímto způsobem snižuje riziko poranění.

Rámová konstrukce

Rámová konstrukce

Rámová konstrukce je zpevněna mnohavrstvovou dřevěnou konstrukcí, zaručují větší solidnost a trvanlivost. Tyto dveře jsou těžší, a díky tomu odolnější vůči prohnutí.

Akrylová UV barva

Akrylová UV barva

Zpevňování dveří UV barvou zvyšuje odolnost dveří. Představuje ochranu lakované plochy dveří před otěrem a účinky přirozeného používání. Doplňkově chrání barvu před stárnutím způsobeným třeba jen účinkem slunečního záření.

Laminát CPL

Laminát CPL

Neobyčejně odolný povrch. Z důvodu své odolnosti a funkčnosti velmi často využívaný v místech, kde jsou dveře stále používány např. v hotelech nebo budovách veřejných institucí. Odolný vůči vlhkosti, otěru a různým vnějším činitelům.

ABS

ABS

Ochrana okraje křídel, která jim zaručuje ještě větší odolnost. Vyrobena ze speciálně zvoleného materiálu, který se charakterizuje velkou odolností vůči opotřebení. Toto zaručuje garanci dlouhodobého používání.

Zesílená výplň

Zesílená výplň

Je to možnost záměny standardní výplně dveří typu voština na ještě odolnější např. dutinková dřevotříska. Takové řešení dodatečně zvýší stabilitu konstrukce a způsobí, že dveře budou zabezpečovat lepší odhlučnění místnosti.

5 let záruky*

5 let záruky*

Zkušenosti a vědomosti shromážděny po dobu více než čtvrtstoletí nám dovolují vytvořit dveře s neobyčejně odolnou konstrukcí. Jako jediný výrobce v odvětví nabízíme 5 let záruky na naše výrobky. Je to potvrzením naší kvality. *platí jenom s využitím služeb Autorizovaných Montážních Skupin. Ve zbývajících případech záruka představuje 3 roky.